W 100% organiczne kosmetyki naturalne – prawdziwa nowość na polskim rynku!

Od niedawna działa na Polskim rynku internetowy sklep. W nowym serwisie firma prezentuje szeroką ofertę, w której można znaleźć wyłącznie kosmetyki naturalne, tworzone na bazie ekologicznych i organicznych składników, bez użycia konserwantów i sztucznych barwników.


kosmetyki
Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Źródło: http://www.flickr.com


W zakładce o nas znajdujemy informacje o tym że internetowy sklep powstał głównie po to, by każdy mógł poznać szeroką ofertę kosmetyków aturalnych będących alternatywą dla zalewających rynek sztucznych produktów i konserwantów. Każdy, to chce świadomie i skutecznie dbać o własne ciało i urodę powinien wybierać jedynie eko kosmetyki, przygotowywane z najlepiej wyselekcjonowanych składników naturalnych - Ceneo.


W sieci można poznać kosmetyki naturalne różnych firm m.in. Balm Balm, Doux Me, kosmetyki Erbaviva, Spiezia oraz Trilogy tworzone we Francji. Kosmetyki naturalne można rozpoznać przede wszystkim po obecności znaków odpowiednich certyfikatów na opakowaniach. W tej chwili na świecie działa około 30 organizacji nadających certyfikaty ekologiczne, zrzeszonych w Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego (IFOAM).

kosmetyki
Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Znajdująca się na stronie wyszukiwarka ułatwia odnalezienie interesującego kosmetyku umieszczonego w jednej z 6 kategorii: twarz, ciało, mama&dziecko, zestawy, bestsellery oraz nowości. Wszystkie produkty produkty posiadają dokładny opis swoich właściwości oraz użytych do ich produkcji składników . Ekologiczny tryb życia staje się coraz modniejsze co potwierdzają różne akcje np. Ceneo.

Najczęściej wybierane przez użytkowników produkty to przede wszystkim
kremy naturalne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy z olejkiem z dzikiej róży oraz piękne zestawy kosmetyków, które mogą posłużyć jako unikatowy upominek dla bliskiej osoby.